Tekst intencje mszalne z okazji rocznicy ślubu
10.45 - Za + Jana Kempka - od rodziny Toczków z Witowa (po Mszy św. Chrzest: Leon Jarosław Nowak) 15.30 - Nieszpory Maryjne 16.00 - Do Bożej Op. przez wstaw.. Przykłady podajemy niżej: Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski… Msza św. dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże… w rocznicę ślubu o dalsze błogosławieństwo i zdrowie… w intencjach Kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny…W int.. W intencji Parafian.. 12.15 Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu Anny i Józefa Surma z prośbą o zdrowieWzory intencji mszalnych.. Za zmarłych: Małgorzatę Kubańską, Helenę Hoffmann z rodzicami Jerzym i Anielą 10:30 Dziękczynno-błagalna w intencji Beaty i […]2.. 17 00 W intencji Parafian.. Niech Wasz jubileusz będzie tylko jedną z wielu okazji do tego, by zapomnieć o codzienności i rozkoszować się wspólnie spędzonymi chwilami.MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł.. „Z okazji rocznicy ślubu przesyłamy najserdeczniejsze życzenia: miłości z roku na rok coraz dojrzalszej, rozumienia się bez słów, wielu wspólnych życiowych gór do zdobycia, mnóstwa zrealizowanych marzeń i aby Wasze cudowne brzdące, gdy dorosną powiedziały Wam, że chcą, aby ich małżeństwa były takie same .Najserdeczniejsze życzenia z okazji 1. Rocznicy Ślubu.. 2.7.00 w intencji Róży Różańcowej z Apostolatu Maryjnego - o błogosławieństwo Boże dla żyjących i radość nieba dla zmarłych..

Życzenia na 10. rocznicę ślubu.

2) Za + Kazimierza (25).. 26.11.2020 - czwartek 7:00 - dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i łaskę wiary dla Katarzyny, Zdzisława i Andrzeja z okazji imienin 17:00 - śp. Leokadia Boguszewska (gregorianka 20.). Niedziela.. W intencji Renaty i Adama z okazji 1 rocznicy ślubu /dz.-bł./ 9.00: Podziękowanie za otrzymane łaski dla Anieli i Bronisława z okazji 50 lat małżeństwa z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie od syna Zbigniewa z rodziną.. 27.11.2020 - piątek 7:00 .Życzenia z okazji Rocznicy Ślubu cz.3 Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest To Wasza Rocznica Ślubu"O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski [ z okazji. ]. dla [ wstaw imię (nazwisko)]" "O zgodę w rodzinie" "O powrót do zdrowia, o szczęśliwy przebieg operacji dla.". "Intencja dziękczynno-błagalna z okazji 25-lecia zawarcia Sakramentu Małżeństwa dla.". "W intencji wnuka z okazji rocznicy urodzin"NIEDZIELA 25.10.2020r.. 17³º Różaniec .. 2) Za Tomasza w pewnej intencji.. 9 00 W intencji Marii i Władysława z okazji 45. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie w rodzinie.. Zebraliśmy się dzisiaj - my Wasze dzieci, wnuki i prawnuki oraz przyjaciele - aby z Wami świętować ten jakże .Życzenia i wierszyki z okazji rocznicy ślubu - długie, krótkie, SMS, poważne, wesołe, powszechnie znane, jak i niespotykane, jednym słowem szeroki wybór!.

Intencje mszalne.

Poza parafią †Piotr Kozik od Marii Pyrdoł z Zarzecza.. NIEDZIELA 25.06.2017r.. .†Stanisława Wyrostek z okazji imienin i urodzin od męża i córek z rodzinami.. XXX Niedziela Zwykła Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.. Zahutyń: W intencji Rozalii i Dimitra Bojczyk z okazji 60 rocznicy ślubu oraz 90 rocznicy urodzin Dimitra z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo : 15.00. i zdrowie Intencje 12.10.2020 r. - 18.10.2020 r.Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknej 50. rocznicy ślubu, życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.. 7:00: 1) Za + Andrzeja Pietruszewskiego (25).. MBKW z .20.10.2020, godz. 19.30: Intencja dziękczynna za dar życia i dar Wiary dla Weroniki, z okazji siódmej rocznicy Jej Chrztu Świętego.. dla rodziny.. Dziękczynno-błagalna w intencji Czesławy i Stanisława Micek w 25. rocznicę ślubu 2.. 9.00 w intencji Elżbiety i Jana z okazji 60 r. ślubu - dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie4 października - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 7:30 W intencji członków Żywego Różańca waz z opiekunem 9:00 Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Jerzego Fryczowskiego 10:30 1..

zdrowie i potrzebne łaskiIntencje mszalne.

11.00 Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu Krystyny i Józefa Serzysko.. ††Stanisław Dziedzic, rodzice Janina i Tadeusz i siostrzeniec Przemysław.. Za zmarłą Barbarę Chojnacką 12:00 1.W intencji Marysi z okazji 10 rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża: 12.00.. Zahutyń9.00 W intencji Justyny i Grzegorza z okazji 25 rocznicy sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Panu Bogu i prośba o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.. 3/ w intencji Karola z okazji 5. rocznicy urodzin oraz za jego rodziców o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz o opiekę Maryi i Aniołów Stróżów.. Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Franciszka, z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze Boże błogosławieństwo, Dziękczynna za 10 lat małżeństwa Jacka i Anety, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,Życzenia na rocznicę ślubu: gratulacje, SMS, na Facebooka.. Dziękczynno - błagalna z okazji 25 r. ślubu Marka i Agnieszki Tyszkiewicz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.. 10:00 + Elżbietę Sztandera (13) 10:00.. 12.00 + Teresa Spychała (im), Chrzest.INTENCJE MSZALNE 25 VI - 2 VII 2017r.. XII Niedziela Zwykła Nabożeństwo czerwcowe godz. 18:00 7:00 1) Za + Gertrudę Pietrzyk (25) 8:30 1) Za + szwagra Eryka w rocznicę urodzin i za ++ z rodziny..

dla Iwony i Henryka Chowaniec z okazji 25 rocznicy ślubu i o Boże bł.

Za zmarłych z rodzin: Nowaków, Kowalskich, Intencje podziękowania, dziękczynne.. 10.30 W 2 rocznicę ślubu Marii i Tadeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo.. Z prośbą o potrzebne łaski Boże - int.. 12.00+ Piotra Byśkiniewicza w 2 rocznicę śmierci oraz o Boże błogosławieństwo dla Fabiana z okazji urodzin.. Dziękczynna w intencji Teresy i Antoniego z okazji 35. rocznicy ślubu o .9°° Msza Św.: Z okazji ur. Andrzeja (H 11) 11°° Msza Św.: Dziękczynna z okazji ur. Sebastiana i piotra oraz o Boże bł.. Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Łukasza i Katarzyny oraz o szczęśliwe .8.00 Za + Teodora Mika w rocznicę śmierci, + żonę Bronisławę.. W intencji Parafian 2.. Rocznica Ślubu to ważna chwila, niech będzie dla Was bardzo miła.Z okazji rocznicy ślubu, przyjmijcie szczere życzenia, aby zawsze spotykały Was same miłe rzeczy, a podróż życia wiodła Was przez same spokojne drogi.. W intencji Anny i Piotra w 4 rocznicę ślubu /dz.-bł./ od rodziców.. Dziękczynno-błagalna w intencji Krzysztofa z okazji 41. rocznicy urodzin oraz Wojciecha z okazji 5. rocznicy urodzin 3.. Wskazówki zawarte na stronach parafialnych podpowiadają, że intencją mszalną można objąć żywych (np. za bliskich, przyjaciół, kapłanów, z okazji urodzin, jubileuszy czy ważnych wydarzeń w ich życiu) i zmarłych (aby jak najszybciej mogli uczestniczyć w chwale nieba).11 października - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 7:30 Dziękczynno-błagalna w intencji Barbary i Bogusława z okazji rocznicy ślubu 9:00 1. dla całej rodziny.. 100,- zł).Intencje mszalne od 25 października do 1 listopada 2020 r. .. Do Bożej Opatrzności w intencji Reginy i Józefa z okazji 60. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej dla jubilatów i całej rodziny.. · 50 rocznica ślubu Haliny i Zdzisława Kacprowskich.. W intencji Władysława Zboźnia z okazji urodzin /dz.-bł./ od dzieci z rodzinami.. Kochani Jubilaci!. W 6 rocznicę urodzin Bianki z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niej oraz całej rodziny.. 8:30: 1) Dziękczynna w intencji Gabrieli i Jarosława z okazji 35. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla .Intencje Mszę świętą można zamówić w każdej godziwej intencji.. Maryli i Andrzeja z okazji 19 rocznicy ślubu oraz córki Ani z okazji 18 rocznicy urodzin do Op. B. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł.. W intencji rocznych dzieci: Sandra Pyka, Jakub Kociołek, Szymon i Magda Breuer, Amelia i Natalia Doleżych, Agnieszka Duda, Maja Małecka..Komentarze

Brak komentarzy.