Opisz członków rodziny po niemiecku
Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Członkowie rodziny po niemiecku to bardzo istotna grupa słówek.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule List do biura podróży / Anfrage an ein Reisebüro Styl i znaczenie ubioru polskiej młodzieży / Kleidungsstil der polnischen Jugend und seine BedeutungMoi rodzice są bardzo kochani.Opis rodziny po niemiecku .. trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.. Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: .. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. Opis rodziny / meine Familie.Witam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Uczęszczam do gimnazjum.. Członkowie rodziny po niemiecku 2013-01-21 15:08:16; Kochasz kogoś innego niż członkowie twojej .Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat..

Członkowie rodziny po niemiecku.

- Rodzina duża - zawiera się w niej kilka pokoleń krewnych żyjących we wspólnym gospodarstwie.. Podobne pytania.. zestaw słówek z książki : niemiecki w 30 dni, lekcja 1.. Chodzę do Technikum, interesuję się sportem , komputerami , lubię oglądać filmy , grać na komputerze.. nazwa lub rodzaj pokrewieństwa i powinowactwa, nazewnictwo, nazwy członków rodziny) - nazwa i rodzaj stosunku zachodzącego między dwiema osobami należącymi do tej samej rodziny, a wynikającego z faktu filiacji i koicji (w genealogii) lub - szerzej - z pokrewieństwa i powinowactwa (w pozostałych naukach).Członkowie rodziny po niemiecku: Kontynuujemy naszą serię zawierającą darmowe lekcje języka niemieckiego dla opiekunek.. od Magdalenka1330 13.12.2009 Zaloguj się by dodać komentarz .Opisz 5 członków rodziny po niemiecku - imię, nazwisko - wiek - zawód, który wykonuje - co robi najdłużej (np.: kąpie się długo, gra na komputerze, itp.) - co robi najchętniej (np.: gotuje obiad, sprząta, gra na komputerze, itp.) Klasa II gimnazjum.. Mieszkamy wszyscy w domku jednorodzinnym.Niemiecki-Opis rodziny Pomóżcie proszę.. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. te najprostsze mama tata dziadek babcia syn ciocia wujek brat córka 5 ocen | na tak 100%.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek..

Zobacz, jak nazywają się członkowie rodziny po niemiecku.

Prześlij swoje uwagi .Ogłoszenia o tematyce: opis rodziny po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.Przykładowy opis rodziny po niemiecku: Mein Name ist Konrad und ich bin 14 Jahre alt.. Wolę angielski i mam go zamiar zdawać na maturze więc proszę zrozumcie mnie.. Musi być opisane pięć osób i pięć zdań o ich.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Proszę was o pomoc gdyż nic.Relacja rodzinna (także relacja lub stosunek genealogiczny; pot.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Proszę was o pomoc gdyż nic nie umiem z tego przedmiotu.. W tabelce poniżej znajdziesz najważniejszych członków rodziny po niemiecku wraz z rodzajnikami:Członkowie rodziny po niemiecku.. Mam na imię .. mam .. lat.. Pozwala ono na precyzyjne określanie stopnia pokrewieństwa między różnymi ludźmi.Opisz członka swojej rodziny!. Fotografuję chętnie naturę.. Ponadto ładnie rysuje.Członkowie rodziny po niemiecku In nauka niemieckiego , niemiecki A1 , niemiecki A2 , słownictwo , sposoby na naukę Wakacje wakacjami, ale nie warto robić ich w nauce języka niemieckiego Właśnie przygotowuję nowy temat dla moich klientów i postanowiłam podzielić się z Wami moim pomysłem na utrwalenie tematu Członkowie rodziny po .- Rodzina mała - składa się z pary małżeńskiej i niepełnoletnich dzieci..

Wir haben einen Hund.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

(np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Członkowie Rodziny po niemiecku.. Znajomość nazw członków rodziny jest dość kluczowa dla osób, które chcą swobodnie rozmawiać po niemiecku.. Poniżej prezentujemy niemieckie słówka dotyczące członków rodziny, zarówno tej najbliższej, jak i dalszej.. Jest świetną gospodynią domową.. Bardzo dobrze gotuje.. Lubi pracować i sprzątać.. Tata jest tokarzem.Test: Niemiecki podstawy (niemiecki w 30 dni) lekja peirwsza.. 5 0 Odpowiedz.. OTO OPIS Moja rodzina jest bardzo duża.. obojętnie kto może być mama, tata, siostra (studiuje ma 20 lat) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOPISZ CZŁONKÓW RODZINY( PO NIEMIECKU) Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.

Życzymy owocnej nauki.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Członkowie rodziny po niemiecku.. Test: Słówka - rodzinaWitam proszę o pomoc w napisaniu opisu rodziny po niemiecku.. język niemiecki.. Oceń temat: Witam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Są one przynajmniej trzy pokoleniowe, a krewni w jej ramach są .Zawody po niemiecku; Mi familia - opis rodziny "Tango" Sławomira Mrożka jako krytyka współczesnego .. imiona członków rodziny Oli i Łukasza ( lekturza pa.. Professions - Zawody; Instytucja rodzinyZawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku.Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1357 razy Średnia ocena: Wbrew pozorom dość często używamy słownictwa z tej dziedziny.. Mieszkam w .. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaPrzykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Moja rodzina składa się z X członków, mieszkamy w domu jedno rodzinnym .Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. z nami mieszka także babcia.. Moja mama pracuję jako krawcowa.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt