Portal beneficjenta - kielce kontakt
do 14.05.2020r.. Program piorytetowy „Czyste powietrze" 1.. Departament Inwestycji i Rozwoju.. (22) 504 41 00, fax (22) 504 41 39Szanowni Państwo, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa (wirusa COVID-19), a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, Zarząd WFOŚiGW w Opolu podjął decyzję o wstrzymaniu od dnia .1) w Portalu Beneficjenta, tj. aplikacji internetowej znajdującej się na stronach internetowych wfośigw lub 2) w serwisie „gov.pl".. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Wersję papierową (wydrukowaną wersję wniosku złożonego wcześniej w Portalu Beneficjenta) należy dostarczyć do Wojewódzkiego Funduszu maksymalnie do 30 października .Portal jest dostępny dla tych, którzy uzyskali niezbędne identyfikatory tzn. nazwę wykorzystywaną do logowania w portalu i numer beneficjenta.. 1. ogłoszeń i aktualności, 2. oferty Funduszu (w tym oferta dedykowana po formie prawnej) 3. stanu i realizacji złożonych Wniosków (pokazywane statusy),Witamy w Portalu Beneficjenta WFOŚiGW w Białymstoku .. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku ul. Św. Rocha 5 15 - 879 Białystok Tel: (85) 74 60 241, 74 99 470 Fax: (85) 74 60 166 E-mail: [email protected] do Inspektora ochrony danych; Czyste Powietrze..

68 454-82-52Szybki kontakt.

2. oferty Funduszu (w tym oferta dedykowana po formie prawnej) 3. stanu i realizacji złożonych Wniosków (pokazywane statusy),Kontakt Informujemy, że infolinię „Czystego Powietrza" obsługują wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej.. internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące:.. internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące : 1. ogłoszeń i aktualności.. Godziny pracy.. ul. Jagiellońska 52 pok.. Portal Funduszy Europejskich.. Szczepanowskiego 15 A 60-541 Poznań tel.. Na stronie internetowej każdego wojewódzkiego funduszu dostępny jest numer telefonu, pod którym można uzyskać wszelkie informacje na temat dofinansowania w ramach programu.Witamy w PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW w Krakowie.. Od dnia 11.03.2020 Wojewódzki Fundusz zawiesza kontakty bezpośrednie z klientamiOstateczny termin na dostarczenie wersji papierowej wniosku do WFOŚiGW w Toruniu (zarejestrowanego i przesłanego w wersji elektronicznej przez Portal Beneficjenta do dnia 30.09.2020 r.) upływa w dniu 30 października br. (piątek).UWAGA: Ocenie będą podlegały wnioski, które wpłynęły do Funduszu przez Portal Beneficjenta do 30.09.2020 r. Wersję papierową wniosku lub elektroniczną składaną poprzez ePUAP można złożyć do dnia 30.10.2020 r. (włącznie), pod warunkiem przesłania wniosku przez skrzynkę podawczą Portalu Beneficjenta w terminie do 30.09.2020r.Kontakt..

W celu rejestracji prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- instrukcja krok po kroku Pytania i odpowiedzi Kalkulator do wyliczenia grubości ocieplenia budynków Kalkulator dotacji MOJA WODA Strona główna programu Informacje o .W PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW W O POLU .. Aby złożyć wniosek w programie "Czyste Powietrze" należy założyć konto, zalogować się, a następnie pobrać formularz wybierając opcję "Formularz Wniosku" - dostępną po zalogowaniu w menu CZYSTE POWIETRZE po lewej stronie.. Korzystając z programu zyskujesz zwrot.Rok Nazwa dziedziny Nazwa zadania Nazwa efektu Wartość efektu Mapa.Rejestracja konta - osoby fizyczne Rejestracja konta - instytucje i firmy -- Obsługa portalu i wniosków PDF -- Czyste Powietrze Strona główna programu Informacje o programie Wymagana dokumentacja Jak wnioskować - instrukcja krok po kroku Pytania i odpowiedzi Zadaj nam pytanie Kalkulator grubości izolacji Kalkulator dotacjiinformujemy, Że w zwiĄzku z nadmiernym rozprzestrzenianiem siĘ zachorowaŃ oraz wystĄpieniem duŻego ryzyka unieruchomienia jednostki, od dnia 21.10.2020 do odwoŁania wfoŚigw w kielcach zawiesza przyjmowanie beneficjentÓw.. dowiedz się więcej.. W celu poprawnego przeglądania formularzy należy korzystać z innych przeglądarek (np.Dotyczy wniosków o dofinansowanie złożonych..

Ok, rozumiemNowy adres strony Portalu Beneficjenta to portal.wfosigw.zgora.pl Dotychczasowy adres "Więcej + ... Kontakt.

Regulamin naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu priorytetowego Czyste powietrze wraz z załącznikami ():- załącznik - Oświadczenie o wielkości gospodarstwa rolnego; - załącznik - Oświadczenie o dochodach nieopodatkowanych;Serwis wykorzystuje pliki cookies.. : 61 845 62 00 fax: 61 841 10 09. e-mail: [email protected] www: BIP: bip.wfosgw.poznan.pl .KONTAKT; UWAGA!. 2. oferty Funduszu (w tym oferta dedykowana po formie prawnej) 3. stanu i realizacji złożonych Wniosków (pokazywane statusy),Instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu.W związku z powyższym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie.Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, prosimy o wpisanie poniżej swojej.Rok Rodzaj umowy Konkurs Program Ilość Wnioskowana kwota.Maksymalna kwota dotacji.. 2. oferty Funduszu (w tym oferta dedykowana po formie prawnej) 3. stanu i realizacji złożonych Wniosków (pokazywane statusy),Po pełnej aktywacji konta otrzymają Państwo mailową informację zwrotną potwierdzającą aktywację konta w pełnym zakresie w PORTALU BENEFICJENTA Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.. Ważne informacje; Wymagana dokumentacja; Terminarz konsultacji; Pytania i odpowiedzi; Ogłoszenie o naborze; Kontakt; Oferta finansowania.. W PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW W KIELCACH, internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące : 1. ogłoszeń i aktualności..

4.Ważne informacje Obsługa portalu Czyste Powietrze Strona główna programu Informacja o programie Wymagana dokumentacja Jak wnioskować ?

Przejdź do Portalu Beneficjenta .. Nabory stałe 2019; Nabory stałe .Portal Beneficjenta.. Aby pobrać wniosek w wersji elektronicznej - interaktywny PDF - należy zarejestrować się na Portalu Beneficjenta.. Szczegółowe warunki dofinansowania; Lista przedsięwzięć priorytetowych; Nabory stałe.. Po złożeniu wersji elektronicznej wniosek należy wydrukować, podpisać i wysłać na adres WFOŚiGW .Informujemy, że przeglądarka Google Chrome przestała wspierać technologię Flex, umożliwiającą przeglądanie niektórych formularzy.. Portal Beneficjenta dostępny na stronie internetowej właściwego wfośigw lub 2) poprzez serwis „gov.pl".. ul. H. Sienkiewicza 63, 25-002 Kielce tel.. Fundusze Europejskie dla sektora ochrony zdrowia.. Serwis ten jest dostępny na stronie internetowej każdego z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.. Zasady dofinansowania.. : 41 365 81 00, 41 365 81 70 fax: 41 365 81 01, 41 365 81 91 e-mail: [email protected]ódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (centrala): Adres: ul. Ogrodowa 5/7, 00-893 Warszawa tel.. Przepraszamy za utrudnienia.Witamy w PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW w Lublinie,.. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.W PORTALU BENEFICJENTA WFOŚiGW W WARSZAWIE, internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące : 1. ogłoszeń i aktualności.. 33-300 Nowy Sącz.. ul. Miodowa 11 65-602 Zielona Góra.. beneficjenci bĘdĄ obsŁugiwani telefonicznie oraz za pomocĄ elektronicznych form korespondencji.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach 25-155 Kielce, Aleja księdza Jerzego Popiełuszki 41 tel.. internetowym serwisie informacyjnym, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz stanu realizacji złożonych Kart Informacyjnych Zadania, wniosków oraz zawartych umów.Świętokrzyski Portal Innowacji.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.. Wnioski składa się w postaci elektronicznej: 1) poprzez aplikację internetową, tj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt