Doświadczenie zawodowe psychologa
Czasami moja praca polega tylko na dostarczeniu wiedzy.. Od 2002 roku zawodowo jestem związana ze Szpitalem św. Wojciecha w Gdańsku (szpital na Zaspie).. Właśnie dlatego jeden z moich klientów, Project Manager z .Wiele lat pracowałam jako psycholog na oddziale patologii ciąży, ginekologii, położnictwie i neonatologii.. Jeżeli czytasz ten artykuł, to znaczy że ukończyłeś już edukację i jesteś absolwentem szkoły średniej lub uczelni wyższej i szukasz odpowiedzi na powyższe pytanie.DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 1 IX 2003 - 31 VIII 2004 .. 1 IX 2003 - 31 VIII 2004 Szkoła Podstawowa nr 191 w Warszawie praca na stanowisku psycholog Zakres obowiązków: badania mające wykryć dzieci z dysleksją, prowadzenie zajęć integracyjnych, pomoc w uzyskiwaniu pomocy socjalnej, rozmowy z dziećmi .Z wykształcenia jestem psychologiem - absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.. Mam doświadczenie w pracy diagnostycznej i psychoterapeutycznej z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe i psychotyczne (takie jak schizofrenia) oraz z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych i członkami ich rodzin.Moje doświadczenie zawodowe jako psychologa obejmuje kilkanaście lat pracy w służbie zdrowia, szpitalu psychiatrycznym, ośrodkach opieki społecznej i placówkach edukacyjnych oraz prywatnych gabinetach psychoterapii..

Opisanie doświadczenia zawodowego psychologa wydaje się proste.

wrzesień 2016 - do teraz: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Wielkopolski Ośrodek Adopcyjny w Poznaniu - psycholog.. Zgodnie z prawdą przedstawia swoje umiejętności i nie podejmuje się zadań przekraczających jegoDoświadczenie zawodowe i szkoleniowe: Od 2017 roku pracuję jako nauczyciel akademicki w Kolegium Jagiellońskim - Toruńskiej Szkole Wyższej.. Terapia indywidualna, interwencja kryzysowa, problemy rozwojowe, poradnia psychologiczno-pedagogiczna.Jestem psychologiem, seksuologiem, ekspertem sądowym i superwizorem.. Od 2008 r. pracuję jako psycholog interwent i terapeuta w Interwencji Kryzysowej - stąd szczególne doświadczenie w pracy z traumą, przemocą w rodzinie i szeroko pojętymi kryzysami życiowymi.. Tak dobre, że przedstawi Cię jako osobę, która da radę wszystkiemu.. psycholog, psychoterapeuta, trener, seksuolog, socjolog doradztwa psychospołecznego, AKTUALNIE.. Psycholog dziecięca.. 12 Dywizja Zmechanizmowana - koordynator merytoryczny działalności psychologicznej, usługi psychologiczno-terapeutyczne, interwencja kryzysowa, (wsparcie psychologiczne w przeciwdziałaniu PTSD), szkolenia 12 Brygada Zmechanizowana - usługi psychologiczno-terapeutyczne .Doświadczenie zawodowe: 1.10.1991 - 31.09.1992 Zespół Opieki Zdrowotnej w Słubicach, stanowisko psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Odwykowej (pracę w tych poradniach kontynuowałam w niepełnym wymiarze godzin do 1994 roku)Czy warto opisywać całe doświadczenie zawodowe w CV?.

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie) Podsumowanie i cele zawodowe .

Kodeks ten stanowi podstawową wykładnię zasad etycznych obowiązujących członków Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, co zostało wyrażone w statucieEliza Omelańczuk.. Praca ta daje mi dużo satysfakcji, jako że motywuje mnie do nieustannego zgłębiania i uaktualniania .Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna.. W pracy terapeutycznej wykorzystuję podejście rozwojowe — m.in. metodę 3i oraz RDI.W 2018 roku stworzyłam autorski program konsultacji .Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu instytucjach pomocowych.. Właśnie w ten sposób powinieneś podejść do kwestii opisywania doświadczenia w CV.Alicja Pomagalska.. Pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym w Gorzowie Wlkp., gdzie doskonaliłam swoje umiejętności w zakresie diagnozy i pomocy psychologicznej osób z zaburzeniami .Doświadczenie zawodowe Od dziesięciu lat pracuję jako psycholożka, psychoterapeutka, trenerka umiejętności miękkich i coach.. Trudność pojawia się wtedy, gdy chcesz stworzyć naprawdę dobre CV.. Obecnie jestem właścicielką Małopolskiej Pracowni Diagnozy Psychologicznej i Psychoterapii, gdzie prowadzę psychoterapię oraz badania psychotechniczne.DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: Obecnie: Psycholog - Uniwersytet Medyczny w Łodzi Klinika Pediatrii, Patologii Noworodka i Chorób Metabolicznych Kości (praca z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodzinami) Psycholog - Młodszy asystent - Centralny Szpital Kliniczny UM w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im..

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy z młodzieżą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

październik 2009 - wrzesień 2016: Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Środzie Wielkopolskiej - psychologTo ogromne doświadczenie, które może przydać Ci się w pracy.. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także podczas staży, m.in. na Oddziale Dziennym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im.Psycholog zna granice swoich kompetencji związane z wykształceniem, doświadczeniem zawodowym, istniejącym stanem wiedzy, z czynnikami osobistymi, środowiskowymi i kulturowymi.. Tymczasem od kilku lat był… strażakiem w ochotniczej straży pożarnej.Doświadczenie zawodowe jako psycholog - terapeuta zdobywałem podczas pracy m.in. w: Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im.. Prowadzę ćwiczenia ze studentami z zakresu psychologii rozwoju, społecznej, klinicznej i in.. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie - Tworkach, Poradni Leczenia Uzależnień na Warszawskim Ursynowie, Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe, zarówno w praktyce psychologa klinicznego, jak i konsultacji dla firm..

Jestem psycholog dziecięcą z ponad 4,5-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami w wieku od 6 do 15 lat.

Innymi razy jest drogą, którą przechodzę wraz z Pacjentem po to .Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi które budowałam w takich miejscach jak: Przychodnia Specjalistyczna Instytut Psychiatrii i Neurologii Grupa Medyczna Ośrodek Profilaktyczno-Terapeutyczny "Petra" Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej jednostka organizacyjna m .Doświadczenie zawodowe.. Przez 6 lat prowadziłam swoją pracownię w Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu, o nazwie Progress Pracownia Psychologów.Agata Wilska - Pomoc psychologiczna i psychoterapia Łódź > Doświadczenie zawodowe .. Pełniłam funkcje koordynatora zespołu psychologów oraz kierownika ds etyki na terenie szpitala.. Jesteśmy zespołem psychologów ,psychoterapeutów i psychiatrów z doświadczenie w pracy z osobami z różnymi problemami.Temat: zdobywanie doświadczenia zawodowego w psychologii Zacznę od końca :) Myślę, że udział w psychoterapii własnej działa na Twoją korzyść - podjęcie terapii w związku z własnym szkoleniem, poznawaniem siebie, łapaniem wglądu i kontaktu z własnymi emocjami to coś innego niż choroba czy poważne zaburzenia psychiczne .Doświadczenie zawodowe.. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i staram się dostosować do jego potrzeb.Jak napisać pierwsze CV bez doświadczenia zawodowego (uczeń student) Poradnik, wzory, przykłady CV (do pobrania Word / Docx).. Miałam wrażenie, że w tych CV jest wszystko i nic.. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnych placówkach zajmujących się pomocą skierowaną do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.Psycholog dziecięcy, dla dorosłych i młodzieży.. Zdobyte umiejętności pomagają mi zrozumieć rozmaite problemy osób zgłaszających się do mojego gabinetu.. Kandydaci mają sentyment do swojego doświadczenia w CV i swoich osiągnięć.. Przez 8 lat prowadziłam grupę wsparcia dla trzeźwiejących alkoholików.Poradnia Psychologiczna Pozytywni Psycholodzy 3.0, to miejsce dla osób poszukujących profesjonalnego wsparcia w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt