Jak zgłosić gracza do supportu wot
Wybieramy opcje "Zatwierdź ticket".. Akceptowane są tylko zrzuty ekranu z ostatnich 3 dni.Zawsze można samemu zgłosić takie filmiki do supportu.. Jeśli mamy na ekranie to, co chcemy umieścić na zrzucie ekranu, naciskami przycisk PrtScn na klawiaturze.. Jeśli chcesz pozostawić reklamę swojego bloga - jak najbardziej, ale .World of Tanks Forum.. Jeśli to możliwe, to dołącz do swojej skargi odpowiedni zrzut ekranu.. Jeśli chcesz zgłosić przypadek nękania, spamu, obrazy lub innej podobnej akcji, utwórz zrzut ekranu i wyślij za pośrednictwem naszego systemu wsparcia gry do zespołu 4Story bez żadnych modyfikacji oraz wskazując datę i godzinę.. Głupotą jest świadome łamanie OWH i obnoszenie się z tym.. W ciągu dnia możecie dokonać 10 zgłoszeń.. Opublikowane 21 marca 2016 Last updated on: 24 marca 2016 21 marca 2016 Last updated on: 24 marca 2016„Najlepsze powtórki tygodnia" to nasz program na YouTube, który daje Wam możliwość wygrania 3000 szt. złota.. Łatka z numerem 8.9 przyniesie standardowo nowe maszyny i mapę, ale to nie te elementy będą tym razem najważniejsze.. (znów: poczytaj licencję gry).. Logujemy się do panelu supportu używając tego samego loginu i hasła co w grze.. Lecz 2 lipca rekruter glapus, wyrzucił mnie bez powodu.. W przypadku posiadania odpowiednich powodów do przekazania konta należy zgłosić to do supportu, który zadecyduje o zmianie właściciela.Jak zgłosić gracza?.

Pragnę zgłosić do WG lub supportu mój problem.

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszych platform musisz wyrazić zgodę na dostęp do API.Przekazywanie hasła innym graczom jest zabronione.. Suport dla Gracza — (w tym: kwestie związane ze sprzętem, czołgami, premium itp.) .Jeśli ten błąd wystapił podczas normalnego przeglądania witryny, to skontaktuj się z administratorem wysyłając maila z informacją na adres: [email protected]@world-of-tanks.euDział Wsparcia jak piszesz, czyli Support i jak piszesz "usówa" konta gry graczy tylko na ich prośbę.. Aktualizacja wprowadzi do rozgrywki nowe niemieckie niszczyciele czołgów, zaczynając od poziomu czwartego, aż na dziesiątym kończąc.50 tys. żołnierzy do 2019 roku Jak podał PAP, MON zakłada, że w 2018 r. Wojska Obrony Terytorialnej mają liczyć ok. 35 tys. żołnierzy, a w 2019 r. nawet ponad 50 tys.Jeśli zamieścisz potwierdzone info (screeny z gry, screeny z wymiany korespondencji z WG) to Ci uwierzę.. Tutaj znajdziesz instrukcje, których powinieneś przestrzegać.. W przypadku chęci poznania powodu sprawdź swój e-mail lub wyślij zapytanie do supportu (przy okazji, możesz się ubiegać o usunięcie blokady chatu, o ile rzeczywiście nie zostały naruszone żadne zasady).. Harassment Report - Wybierz tę opcję, jeśli chcesz zgłosić innego gracza za łamanie regulaminu..

Niewłaściwe zachowanie gracza można zgłosić raz na bitwę.

chodzi mi o link do supportu bo nigdzie go znaleść nie moge, pomoze ktoś ?. Metin2; Masz konto?. Czytałeś?. Aby ręcznie zgłosić naruszenie, które nastąpiło w trakcie bitwy, wyślijcie zgłoszenie do Wsparcia Gracza, zawierające powtórkę z bitwy (obligatoryjnie), moment w tej bitwie, w którym nastąpiło naruszenie zasad oraz zrzut ekranu z wynikami bitwy (w miarę możliwości).Oficjalne centrum obsługi klienta World of Tanks.. Pozdawiam i dziękuję z góry (jak coś to proszę o link) :) Aby komentować, zaloguj się .Seria zrobiona specjalnie na życzenie admina Carmona i Tomo, aby pomóc nowym graczom próbujących swoich sił na eslu.. Subskrybuj: Zapraszam na facebook: i portal z nowościami .Możesz zgłosić gracza za: .. którą napisałeś.. Dowódca i zastępca nie mogli mnie dodać do klanu bo było .Używamy cookies, aby poprawić Twoje doświadczenie na tej stronie.. Skoro po 2 miesiącach zbanowano im konta na stałe - patrz punkt 1 i 2.. Zmieniamy język panelu na polski.. Początek jest taki sam: 1.. Zaloguj się.. Przejdź do zawartości.. Przejdź do zawartości.. Pamiętaj, że przy korzystaniu z tej opcji należy również .Wargaming zapowiedziało kolejną aktualizację do gry World of Tanks.. Zmian, które w naszej ocenie tą grę psują szkodząc rozgrywce i samej Społeczności.jak mam zgłosić gracza za nielegalne oprogramowanie ?.

WG ma prawo bez podawania przyczyn zablokować konto gracza.

Głosujcie na najlepszy film w tym tygodniu i zobaczcie, jak sami możecie zgłosić się do programu.Po raz pierwszy w sposób zupełnie spontaniczny, powstała akcja, która ma na celu pokazanie WG, że my jako Społeczność skupiona wokół gry World of Tanks nie akceptujemy zmian wprowadzanych do gry.. [Wyrzucenie] - posted in Kącik Techniczny: Witam !. Jak my wszyscy na tym forum jestem Polakiem i jestem z tego dumny lecz szlag mnie trafia kiedy widzę nazwę gracza typu: H1tler - nazwa aż nazbyt kojarząca się z Hitlerem Blitzkrieg1939 - .Support bez tajemnic - Jak napisać zgłoszenie?. Inne przypadki reguluje regulamin, na podstawie którego konta są nie są usuwane a blokowane, za jego poważne naruszenie.Nasze platformy (wows-numbers.com, wot-numbers.com) prezentują dane z produktów firmy Wargaming.Dane te pobierane są poprzez publicznie dostępne API w ramach programu WG DPP.. Tacy ludzie lubią długo tańczyć przed publiką, ale w końcu nadchodzi czas, kiedy trzeba zapłacić za ten taniec orkiestrze.Technical Problem - Wybierz tę opcję, jeśli masz problemy techniczne z grą (nie możesz zalogować się do gry, gra nie otwiera się, dostajesz różnego rodzaju errory itp.)..

JAK zgłosić do administracji konkretną sytuację strzelania do swoich.

Poprzez kontynuowanie przeglądania naszej strony, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.Witajcie, jak słusznie zauważył Świniarz nie wolno na forum tworzyć czarnych list, dlatego nazwę Gracza usunęłam z postu Pauliiszta.. W przypadku gdy mamy do czynienia z Graczem, który nas obraża, wyzywa lub w inny sposób uprzykrza nam życie i przeszkadza w grze, należy go zgłosić do supportu.Szanowni gracze Uważam, że WG powinno w pewien sposób weryfikować nazwy graczy i uniemożliwiać ich nadawanie.. Na szczęście dowództwo szybko zajęło się tą sprawą i wyrzuciło glapusa.. Przeglądaj artykuły z pomocą po tematach, poszukaj odpowiedzi w naszej bazie wiedzy, lub skontaktuj się bezpośrednio z asystentem.System skarg World of Tanks - wysyłaj skargi na temat nieodpowiedniego zachowania graczy WoT, aby wesprzeć zespół uhonorowanej nagrodami darmowej drużynowej gry mmo dla chłopców na pcChciałbym zgłosić 2 graczy (oszusta kont i niemca ,,polak do komory'') i nie wiem jak (chciałbym do supportu ale nie wiem jak) !. Zaloguj się .. 30 Czerwca 2013 r. dołączyłem do klanu Druga Warszawska Dywizja Pancerna.. Cześć,Problem z klanem.. Standardowy zrzut ekranu pozwoli nam udzielić Ci optymalnego supportu.Konstrukcyjna gra akcji, w której wraz z innymi graczami budujecie ogromne forty, walczycie z hordami potworów, tworzycie przedmioty i zbieracie łupy w ogromnym świecie, gdzie każda rozgrywka wygląda inaczej.. Zapamiętaj mnie Nie zalecane na współdzielonych .Polskie forum o grze mmo World of Tanks..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt