Mała księgowość rzeczpospolitej forum
Pobierz instrukcję programu.. Jak ustawić sposób numerowania faktur sprzedaży na nrKolejny/miesiąc/rok?Mała Księgowość Rzeczpospolitej to prosty w obsłudze program dla biur rachunkowych, obsługujących małe i średnie firmy oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.. Witam!. Wyczytałam, że potrzebny jest moduł biura rachunkowego, który był dodany w wersji 6.Strona 52 z 97 - Mała księgowość Rzeczpospolitej-pomocy - napisał w Zawody i programy księgowe: Witam i proszę o pomoc.. Chodzi mi o wartość RAZEM .. MD5: bd a0 81 83 af a2 c6 51 81 9f 8b 81 dc e4 b5 bf Dodano do zestawienia JPK oraz do podglądu JPK wyróżnione pole "Kwota podatku",W obecnej wersji oprogramowania Mała Księgowość "Rzeczpospolitej" rozgraniczono w module magazynowym przechowywanie dokumentów za poszczególne lata.. Jeszcze raz dziękuję.podłaczam się pod pytanie:~Koti środa, 25 luty, 2009, 09:51Odp: Mała księgowość Rzeczpospolitej-pomocyWitam.Mam pytanie, chciałabym rozliczać w programie Mała Ksiegowość Rzeczpospolitej dwie firmy ale niestety nie moge.. Automatyczna aktualizacja cen w ofercie na podstawie danych zawartych w magazynie.. Chciałbym podłączyć kolejne stanowiska bo wiem że istnieje możliwośćDyskusje na temat: Mała Księgowość Rzeczpospolitej 2010. swinia22 (Piotrswiniarski87) Styczeń 26, 2017, 1:48po południu #1..

Mała księgowość Rzeczypospolitej - w. sieciowa - jak?

- dyskusja Cześć mam problem z zarejestrowaniem dokumentu LT ww.. Sprawdź Opinię użytkowników Money.pl na ten temat oraz dołącz się do Dyskusji na Forum Money.plMała Księgowość Rzeczpospolitej to prosty w obsłudze program dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz biur rachunkowych, obsługujących małe i średnie firmy.Forum elektroda.pl / Komputery Serwis / Software serwis / Mała Księgowość RP wersja sieciowa; Podobne tematy do mała Księgowość RP wersja sieciowa.. Dokumenty dotyczące poszczególnych lat znajdują się nie jak dotychczas w jednym pliku (jednej bazie danych), ale w plikach odpowiadających poszczególnym latom.Mała Księgowość Rzeczpospolitej - wersja sieciowa.. Program dostępny jest w 3 wariantach - dla jednoosobowych działalności gospodarczych, działów księgowych w firmach lub dla biur rachunkowych obsługujących swoich klientów.Mała księgowość Rzeczpospolitej - sprzedaż środka trwałego - forum Księgowość nudna?. Chciałbym podłączyć kolejne stanowiska .Dział Obsługi Klienta.. Sprawdź Opinię użytkowników Money.pl na ten temat oraz dołącz się do Dyskusji na Forum Money.plMała Księgowość - zmiany w wersji 4.301.2020 (16. października 2020) Na oknie dodawania lub edycji dokumentu w rejestrze VAT zakupów dodano przełącznik umożliwiający wskazanie, że transakcja dotyczy zakupu środka transportu oraz na oknach rejestrów VAT dodano kolumny zawierające oznaczenia dowodu sprzedaży lub zakupu..

- forum Księgowość nudna?

Uaktualnianie programu.. Możliwość eksportowania danych do pliku XML.Mała Księgowość Rzeczpospolitej to prosty w obsłudze program dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz biur rachunkowych, obsługujących małe i średnie firmy.. Wersja rozwojowa.. Jak to zrobić Pomocy.Temat: Mała Księgowość Rzeczpospolitej oni zawsze szybko odpisują, w razie wątpliwości spokojnie można do nich pisać U mnie ostatnio czasami zawiesza się program, np. zła data lub jakiś inny błąd przy wprowadzaniu danych i miga wszystko, nie mogę wtedy zamknąć okna, muszę zamykać program przez system, bo nie można nawet z niego normalnie wyjść, nie wiem czemu tak się .Temat: Mała Księgowość Rzeczpospolitej pytań kilka :) Natomiast w przypadku np części samochodowych ( generalnie pozostałych kosztów związanych z eksploatacją pojazdu ) -> mogę to wrzucać do pozostałych kosztów firmy czy muszę do dedykowanego konta księgowego, również oznaczonego jako koszty pojazdu i bez wpisu do księgi ale .Mała księgowość rzeczpospolitej Witam poszukuję programu mała księgowość rzeczpospolitej.. A może jednak nie!. Jeżeli ktoś ma instalke proszę na maila [email protected].. Płyta z tym programem była w gazecie Rzeczpospolita.. Wdług instrukcji powinno się to.. - GoldenLine.plMała Księgowość O programie..

Posiadam zainstalowany program "Mała księgowość Rzeczypospolitej wersji 13".

- dyskusja Witam, w listopadzie rozpocząłem działalność gospodarczą i przygodę z programem "Mała.. - GoldenLine.plPełna wersja instalacyjna programu Mała Księgowość "Rzeczpospolitej" Setup 2020.10.3.. Mam pytanie odnośnie wersji sieciowej tego programu(może ktoś miał z nim do czynienia i pomoże), czy komputer na którym będzie zainstalowany serwer tego .O programie Mała Księgowość: Program Mała Księgowość Rzeczpospolitej został stworzony z myślą o małych i średnich firmach rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadach ogólnych i podatkiem liniowym, dla firm będących podatnikami podatku od towarów i usług VAT oraz prowadzących i rozliczających niewielką liczbę pracowników.Możliwość importowania danych z programu "Mała Księgowość Rzeczpospolitej".. Instrukcja.. Możliwość dołączenia zdjęć do pozycji oferty.. Do czego służy Ewidencja dokumentów zaksięgowanych?. Umożliwia sprawne wprowadzanie danych księgowych, rozliczenia podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji oraz bezpieczne przechowywanie wszystkich .Mała Księgowość; eBooki "Rzeczpospolitej" Miesięcznik "Uważam Rze" Miesięcznik "Uważam Rze Historia" Miesięcznik "Sukces" Rankingi "Rzeczpospolitej" "Bloomberg Businessweek" Plus Minus; eBooki ›Mała Księgowość Rzeczpospolitej - nie mogę zaksięgować ZUS..

Prosimy o kontakt: Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00Mała księgowość Rzeczpospolitej - brak aktualizacji?

A może jednak nie!. Uaktualnienia Uaktualnienie 2020.10.3 lub jako zip.. Aktualizacje do Małej Księgowości Rzeczpospolitej.. Oprogramowanie komputerowe.. A może jednak nie!. Program można zaktualizować poprzez pobranie i zainstalowanie najnowszego uaktualnienia.Mała Księgowość Rzeczpospolitej to prosty w obsłudze program, który umożliwia sprawne zarządzanie firmą.. N, 25-02-2007 Forum: Częstochowa - Mała księgowość rzeczpospolitejStrona 5 z 97 - Mała księgowość Rzeczpospolitej-pomocy - napisał w Zawody i programy księgowe: Dziękuję Ci Jarku za podpowiedź teraz wiem, że jest to możliwe i już powoli dochodzę do tego jak to zrobić.. Strona 1 z 97 - Mała księgowość Rzeczpospolitej-pomocy - napisał w Zawody i programy księgowe: Zaczęłam pracę z programem Mała księgowość Rzeczpospolitej i w żaden sposób nie mogę dojść co zrobić by program sumował mi kolumny w podatkowej księdze przychodów i rozchodów.. Sprawdź co zmieniliśmy w ostatniej wersji.Mała Księgowość Uaktualnienia uaktualnienie programu Mała Księgowość "Rzeczpospolitej" 2020.10.2 dla posiadaczy programu MK zakupionego sklepie internetowym Rzeczpospolitej.. - dyskusja Nie znam programu ale zawsze rozumiałem że jest przeznaczony dla odbiorcy końcowego i te.. - strona 2 - GoldenLine.plProgram Mała Księgowość "Rzeczpospolitej" został stworzony z myślą o małych i średnich firmach rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadach ogólnych (Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów) jak i na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego (Księga Przychodów), oraz dla firm będących podatnikami podatku od towarów i usług VAT.Mała Księgowość Rzeczpospolitej to prosty w obsłudze program dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz biur rachunkowych, obsługujących małe i średnie firmy.. Program Mała Księgowość "Rzeczpospolitej" został stworzony z myślą o małych i średnich firmach rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadach ogólnych (Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów) jak i na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego (Księga Przychodów), oraz dla firm będących podatnikami podatku od towarów i .Dyskusje na temat: Mała księgowość - import usług..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt