Wydział komunikacji legnica wyrejestrowanie pojazdu
Godziny otwarcia.. Strona główna Wydział Komunikacji Druki do pobrania .. Możesz w tym celu powołać swojego pełnomocnika, który zrobi to za Ciebie (to liczy się z dodatkowymi kosztami i wypełnieniem specjalnego oświadczenia).. Przygotuj dokumenty potrzebne do przepisania polisy OC na nowego właściciela pojazdu.. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.. Słowiański 1, 59-220 Legnica pokój: 129 rejestracja pojazdów: 76-72-43-454Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.. Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.Wydział: Wydział Spraw Obywatelskich Proces: Rejestrowanie pojazdów i nadawanie uprawnień do prowadzenia pojazdów Właściciel: Hofman Marzena Osoba Nadzorująca: Walczyńska Anna Wymagane dokumenty.. W przypadku gdy dotychczasowym właścicielem pojazdu jest osoba fizyczna wymagany jest dokument tożsamości: dowód .Wydział Komunikacji i Dróg pracuje od: Poniedziałek od 8 00 do 15 .. dowodem uiszczenia opłaty komunikacyjnej i ewidencyjnej wpłaconej na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Legnicy 97 1560 0013 2203 8032 6000 0001 Getin Noble Bank s.a. z dopiskiem ..

Wydział komunikacji w Legnicy czynny jest od poniedziałku do piątku.

Rejestracja pojazdów tel.76 72 12 286, 76 72 12 289, 76 72 12 285, 76 72 12 280, 76 72 12 287,Nazwa sprawy: Wyrejestrowanie pojazdu z powodu demontażu, kradzieży, wywozu pojazdu z kraju, trwałej i zupełnej utraty .. Możesz już utworzyć anonimową rezerwację.. Zakres świadczonej usługi: Rozpatrywanie wniosków dotyczących rejestracji pojazdu zarejestrowanego w Polsce.. Godziny otwarcia.. Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.. ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 .Wydział komunikacji w Legnicy.. Jednostka odpowiedzialna: Wydział Komunikacji i Transportu.. Dowiedz się, jak wyrejestrować samochód, czy musisz mieć upoważnienie od drugiego współwłaściciela auta, ile wynosi opłata w wydziale komunikacji i skąd pobrać wzór wniosku o wyrejestrowanie pojazdu.wniosek o wyrejestrowanie pojazdu - otwórz plik w nowym oknie (plik PDF, rozmiar 54 kb) - pobierz i wypełnij w domu albo zrób to w urzędzie, dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport albo - jeśli jesteś cudzoziemcem - kartę pobytu), dowód wpłaty, odpowiednie dokumenty, w zależności od powodu wyrejestrowania pojazdu.Aby wyrejestrować pojazd, nie musisz zjawiać się osobiście w Wydziale Komunikacji.. Można w nim nie tylko zarejestrować lub wyrejestrować samochód, ale też np. odebrać prawo jazdy..

Rejestracja pojazdu wyrejestrowanego.

Wydział Komunikacji w Legnicy » Rejestracja samochodu Legnica » Godziny Otwarcia » Telefon » Druki » Opłaty » Starostwo Powiatowe w LegnicyOpłatę skarbową wnosi się do kasy Starostwa Powiatowego w Legnicy w pokoju nr 344 na III piętrze, lub w kasie albo na konto Urzędu Miasta w Legnicy - 32 1240 1473 1111 0010 4343 3697 PKO S.A. Oddział I Legnica.Wydział Komunikacji Legnica Starostwo Powiatowe w Legnicy Rejestracja samochodów Adres Godziny otwarcia Telefon (22) 270 00 00 pon.- pt. 9:00-20:00, sob.. Słowiański 8 59-220 Legnica pok.. zaświadczenie i masz 30 dni aby od momentu demontażu złożyć wniosek o wyrejestrowanie samochodu w swoim wydziale komunikacji.. W przypadku upoważnienia niespokrewnionej osoby - 17 zł.. Pamiętaj również o tym, że wyrejestrowanego pojazdu, nie będziesz mógł zarejestrować ponownie.W wydziale komunikacji urzędu właściwego dla twojego miejsca zamieszkania.. W ciągu 14 dni powinieneś powiadomić swojego ubezpieczyciela o tym, że sprzedałeś samochód i podać mu dane nabywcy.Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu (dokument wypełnia właściciel pojazdu lub osoba upoważniona).. Załączniki Dowód rejestracyjny.. Powinieneś tylko złożyć w wydziale komunikacji zawiadomienie o zbyciu pojazdu w ciągu 30 dni od podpisania umowy sprzedaży..

Opłata za wyrejestrowanie pojazdu to 10 zł.

Druki do pobrania.. Sprawdź ceny OC i AC.. 9:30- 17:30Wydział Komunikacji w Legnicy.. Chojnowska 2 59-220 Legnica.. Dokument potwierdzający udzielenie pełnomocnictwa, jeżeli w sprawie występuje pełnomocnik (wzór przykładowego pełnomocnictwa).. .Złożenie wniosku o wyrejestrowanie pojazdu jest proste - pod warunkiem, że masz komplet wymaganych dokumentów.. tablice rejestracyjne.Wyrejestrowanie pojazdu Informacje szczegółowe: Przed zalogowaniem się na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą proszę zapoznać się z kartą usługi (patrz góra strony), a w szczególności z zakładkami dotyczącymi wymaganych załączników i opłat.Sprzedaż pojazdu nie wymaga jego wyrejestrowania.. Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników Starostwa Powiatowego w Legnicy odbywa się w godz. od 8 00 do 15 00.Wydział Komunikacji i Transportu Drogowego przyjmuje interesantów wtorki w godz. od 8 00 do 17 00, a w piątki w godz. od 8 00 do 13 00.Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.. Wnioski / druki Biura Rejestracji Pojazdów: Wniosek o rejestrację pojazdu (rejestracja stała / rejestracja czasowa) Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu (kasacja / kradzież / wywóz pojazdu za granicę)Druk zawiadomienia o zbyciu pojazdu..

Karta pojazdu - jeżeli była wydana.

Pojazd, który został wyrejestrowany nie może zostać zarejestrowany ponownie ale są pewne wyjątki, które .Internetowa rejestracja do kolejki w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Legnicy (nie dotyczy mieszkańców miasta Legnicy) Kolejka Wybierz kolejkę: Data i czas Wybierz datę i godzinę wizyty: Rezerwacja.. Numery telefonów.. Decyzja o wyrejestrowaniu auta powinna zostać podjęta nie później niż w ciągu miesiąca od złożenia wniosku do urzędu.2.. Poniedziałek 7.30 - 15.30 Wtorek 8.00 - 16.00 Środa 7.30 - 15.30 Czwartek 7.30 - 15.30 Piątek 7.30 - 15.30.. Pl. wniosek o wyrejestrowanie pojazdu (zgodny z obowiązującym wzorem - plik do pobrania WSO-12-01).. Zaświadczenie o przekazaniu pojazdu lub zespołu pojazdu posiadającego numer VIN lub numer nadwozia, podwozia albo ramy do składnicy złomu wyznaczonej przez wojewodę.Wydział Komunikacji w Legnicy ul. Czasowa rejestracja pojazdu na .Poza kilkoma wyjątkami, wyrejestrowanie pojazdu jest nieodwracalne.. Kasy Wydziału Komunikacji otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.. Zakres świadczonej usługi: Rozpatrywanie wniosków dotyczących wyrejestrowania pojazdu.. PEŁNOMOCNICTWO DO WYREJESTROWANIA POJAZDUKomunikacja - BUSY; Wydział Komunikacji .. Może być to: starostwo powiatowe, urząd miasta - jeśli mieszkasz w mieście na prawach powiatu, .. Zbycie pojazdu niezarejestrowanego zgłasza dotychczasowy właściciel pojazdu, który na przykład sprzedał pojazd albo darował go innej osobie.Wydział Komunikacji w Legnicy.. Poinformuj wydział komunikacji o tym, że sprzedałeś samochód - masz na to 30 dni od dnia zbycia.. 5.ZASADY BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW W CZASIE STANU EPIDEMII LUB STANU ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO.. Poniedziałek 8.00 - 15.00 Wtorek 8.00 - 17.00 Środa 8.00 - 15.00 Czwartek 8.00 - 15.00 Piątek 8.00 - 13.00.. Poniżej znajdziesz komplet informacji kontaktowych oraz szczegóły dotyczące zadań tego urzędu.Wszystkie wymagane dokumenty potrzebne do rejestracji samochodu i innych pojazdów.. Sporządź umowę kupna-sprzedaży w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.. Miejsce załatwienia sprawy: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt