Przykłady intencji mszalnych z okazji urodzin
Abyś potrafił dawać radość.. Za + Stanisławę Kułakowską (greg.). O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Jana, O Boże błogosławieństwo dla Haliny, O Boże błogosławieństwo dla Adama w dniu urodzin [imienin],"O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski [ z okazji. ]. dla [ wstaw imię (nazwisko)]" "O zgodę w rodzinie" "O powrót do zdrowia, o szczęśliwy przebieg operacji dla.". "Intencja dziękczynno-błagalna z okazji 25-lecia zawarcia Sakramentu Małżeństwa dla.". "W intencji wnuka z okazji rocznicy urodzin"Dlatego poniżej podajemy przykłady właściwych intencji, które mogą pomóc w sformułowaniu własnej.. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie.. Za ++ Benedykta i Marię Hordyjewiczów.. Trzydziesta Niedziela Zwykła 25.10.2020. urodzin Sylwii, o Boże błog., opiekę MBK i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.. 7:00 - Za + Lucynę Kłaptocz1) Dziękczynna w intencji Małgorzaty z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Fatimskiej na dalsze lata życia dla całej rodziny.. 2) Za + Kazimierza (13).. Przykłady podajemy niżej: Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski… Msza św. dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże… w rocznicę ślubu o dalsze błogosławieństwo i zdrowie… w intencjach Kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny…Intencją mszalną można więc objąć żywych - naszych bliskich, przyjaciół, kapłanów, z okazji urodzin, jubileuszy czy ważnych wydarzeń w ich życiu..

Przykłady intencji.

W intencji Lecha Żołnowskiego z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin Sobota - 24 lutego 2018 r. 8.30.. 1.Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile.. 13.00 Za ++ rodziców Stanisława i Franciszkę Teska, Mariannę i Józefa Pawlak.Intencje Mszalne PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25.10.2020 - 01.11.2020.. W intencji Wojciecha z okazji 5 urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwoBez okazji (15558) Imieniny (2871) Święta - pozostałe (9276) Mikołajki (16629) Prezenty - Pozostałe (105) Rocznice (4907) Urodziny (53595) Walentynki (5001) .. Mam dylemat chciałabym napisać intencje mszalna z okazju urodzin mojego 40 letniego męz i 15 letnej córki .. PAŹDZIERNIKA.. Zobacz jak wiele nas łączy .11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Emilii Dyrek z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków: Sylwii i Adama, Artura Mai i Filipa.. Jeśli nie mamy pomysłu jak zbudować konkretną intencję, możemy posłużyć się poniższymi wzorami i przykładami, imiona są przypadkowe: Intencje prośby.. Niech Twoje życie toczy sie tak20.10.2020, godz. 19.30: Intencja dziękczynna za dar życia i dar Wiary dla Weroniki, z okazji siódmej rocznicy Jej Chrztu Świętego..

W intencji Parafian 2.

Sobota - 03 października .. SOBOTA 31.10.2020r.Takie intencje byłyby niegodziwe, gdyż stoją w sprzeczności z istotą modlitwy chrześcijańskiej.. Dziękczynno-błagalna w intencji Krzysztofa z okazji 41. rocznicy urodzin oraz Wojciecha z okazji 5. rocznicy urodzin 3.. CZWARTEK - 15.. W naszej parafii można do Mszy św. z okazji jubileuszy i urodzin dołączyć śpiew Te Deum po Komunii św. poza okresem Wielkiego Postu w następujących sytuacjach: z okazji jubileuszy małżeńskich: 25, 50, 60, itd.INTENCJE MSZALNE 25.10.2020 - 01.11.2020.. Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum!. Za + Henryka Chałubka - int.. · 45 rocznica ślubu Wiesławy i Mariana.18.00 - W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - W 50. rocznicę urodzin Marcina i w 80. rocznicę urodzin Jadwigi o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej - W intencji siostry Juliuszy z okazji urodzin .. 18:30: 1) Za + Czesławę Szłapa, ++ z rodziny Szwedzickich i dusze w czyśćcu cierpiące.. 8.30: 1) Za + Andrzeja Pietruszewskiego (13).. W intencji dziękczynnej , za otrzymaną łaskę, np.: zdrowia, ocalenia z trudnej sytuacji życiowej, przeżyte lata (w rocznicę urodzin, zawarcia sakramentu małżeństwa, za życie, szczęśliwe rozwiązanie, pracę, udaną daleką .W Mszach, z okazji rocznicy śmierci, można dodać rocznicę, która z kolei przypada na daną okoliczność..

W intencji uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego.

Intencja mszalna za zmarłego może brzmieć na przykład tak: „W intencji śp. … (tu imię i nazwisko zmarłego) o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie" „Za zmarłych z rodziny…Najpiękniejsze Modlitwy, Nasze Intencje, Miłosierdzie Boże, Tajemnica Szczęścia, Kondolencje, Modlitwa o Cud, Za zmarłych, Za chorych i inneOto przykłady intencji mszalnych za zmarłych: Za zmarłego Jana w pierwszą rocznicę śmierci, O dar nieba dla zmarłej Teresy, Za zmarłego Marka w trzydziesty dzień po śmierci, Za zmarłego Tomasza w 10 rocznicę śmierci, Za wszystkich zmarłych z rodziny Kowalskich, Za zmarłą Halinę Nowak w dwudziestą rocznicę śmierci.W intencji Aleksandry z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.. Za + Adama Kuleszę w 32 rocznicę śmierci.. Z okazji 10 r. urodzin Poli i 7 r. ur. Jeremiego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.. Za † Beatrycze Pohl w 3 rocznicę śmierci.. Bez wątpienia należą do nich: - msza o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla X w dniu jego/jej urodzin (też: z okazji imienin, jubileuszu); - msza dziękczynna za otrzymane łaski; - msza błagalna o pomoc w walce z nałogiem;Nie mniej wiele parafii podpowiada, jak napisać intencje mszalne za zmarłego - wzory zamieszczone są między innymi na stronach internetowych..

Ku czci św. Antoniego w intencji czcicieli i ofiarodawców.

Z prośbą o potrzebne łaski Boże - int.. W intencji dziękczynnej, za otrzymaną łaskę np.: zdrowia, ocalenia z trudnej sytuacji życiowej, ocalenia z rozpaczy, przeżyte lata (w rocznicę urodzin, zawarcia sakramentu małżeństwa, za życie, szczęśliwe rozwiązanie .Intencje Mszy św. 25 X 2020 r. - 1 XI 2020 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie.. Wtorek 6 października 2020.. Niedziela 25 X 2020 r. 7.30 - z okazji 13 urodzin Zuzanny oraz za brata Tomasza o opiekę Matki Bożej, błogosławieństwo, łaskę zdrowia i wsparcia bliskich2) Dziękczynna w intencji Mateusza Kowalczyk z okazji 18. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.. W intencjach małżeństw przeżywających rocznice ślubu.. Niedziela, 25.10.2020 30 Niedziela Zwykła 8 00 Za + Alicję Zymik w 2. rocznicę śmierci, ++ z rodziny, + męża Romana, + syna Piotra oraz ++ z pokrewieństwa, ++ teściów Zytę i Norberta Rechta i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące o radość Nieba.2.. · 50 rocznica ślubu Haliny i Zdzisława Kacprowskich.. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Emilii Migdałek z okazji 90. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny /TD .4 października - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 7:30 W intencji członków Żywego Różańca waz z opiekunem 9:00 Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Jerzego Fryczowskiego 10:30 1.. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie smutku.. Emeryt w mieszkaniu: za + Józefa Birowskiego (od Joli z synem Mateuszem) 6.15 Ks.Wzory intencji mszalnych.. 1 ocena .2.. Za zmarłą Barbarę Chojnacką 12:00 1.Z okazji 40 rocznicy ślubu rodziców Krystyny i Mirosława Laskowskich z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo .. od syna Adama i córki Dominiki.. 2) Za + Stanisławę Sprycha (13 .07:00 .. Wskazówki zawarte na stronach parafialnych podpowiadają, że intencją mszalną można objąć żywych (np. za bliskich, przyjaciół, kapłanów, z okazji urodzin, jubileuszy czy ważnych wydarzeń w ich życiu) i zmarłych (aby jak najszybciej mogli uczestniczyć w chwale nieba).Intencja mszalna - Netkobiety.pl Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl!. Możemy się także modlić za naszych zmarłych - aby jak najszybciej mogli uczestniczyć w chwale nieba.W Mszach, z okazji rocznicy śmierci, można dodać rocznicę, która z kolei przypada na daną okoliczność..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt