Petycja w sprawie oświetlenia ulicy
2020-04-20 12:53:36; Mieszkańcy Jasła, którzy mają domy przy ulicy Żeromskiego, napisali petycję do władz miasta.. BIP Gminy Piaseczno.. Petycja w sprawie zaprzestania prac w sprawie opracowania i wdrożenia miejskiego programu dofinansowania leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego (in vitro)W sprawie wybudowania chodnika wzdłuż ulicy Galicyjskiej wraz z odprowadzeniem ścieków z tej ulicy, wykonania oświetlenia ulicznego, dojazdów do posesji, zatok autobusowych, oraz oznakowanych przejść dla pieszych.. Jak zachęcić gminę, by ta wymieniła oświetlenie?. Obecnie petycje dość często składane są przez Internet.. Obecna sytuacja, przy tegorocznej deszczowej aurze, stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców.. zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 38.. Zarządcą drogi gminnej jest,Przypomnijmy, że w maju władze miasta w związku z szukaniem oszczędności podjęły decyzję o wyłączaniu oświetlenia ulicznego w nocy.. admin 27 listopada 2017 Możliwość komentowania Pismo w sprawie oświetlenia ulicy została wyłączona.. Prowadzenie działalności gospodarczej.. Zmniejsza to bezpieczeństwo.. Z tego powodu utrudnione jest poruszanie się po ulicy po zmroku, zarówno dla pojazdów, jak i.Petycja w sprawie budowy nawierzchni, oświetlenia i chodników na ulicy Tańskiego XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę Szczegóły..

W tej sprawie powstała petycja internetowa mieszkańców.

prawo:Petycja o odwołanie Mikołaja Pawlaka z urzędu Rzecznika Praw Dziecka.. Wniosek w sprawie podjęcia działań w kierunku utrzymania czystości w rejonie skrzyzowania Wojska Polskiego i Okulickiego.Petycja w sprawie montażu oświetlenia w miejscowości Wierzchucin Królewski.. Data złożenia 06.12.2019 r. Załączniki.. Kompozytorów Polskich Petycja w sprawie remontu ul. .Petycja w sprawie wybudowania schodów łączących koniec tzw. "dolnej" ulicy Jagiellońskiej z ulicą "górną" Jagiellońską 73. zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 26.. 17.08.2018. zgodnie z art. 10 ust.1 ustawy o petycjach, nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia petycjiPetycja w sprawie wybudowania nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw dla dzieci uczęszczających do przedszkola Samorządowego Nr 86 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 przy ul. Porzeczkowej 11.. 1 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach)Ja jednak chciałbym zapytać o coś innego.. W dniu 18 październik o godzinie 18 odbyło się kolejne zebranie wiejskie w sprawie zmiany podziału funduszu sołeckiego za rok 2017.. Kategoria Infrastruktura i gospodarkaPetycja w sprawie budowy nawierzchni, oświetlenia i chodników na ulicy Tańskiego XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę Szczegóły.. Mamy już pierwsze potrącenie na ulicy Podhalańskie, która z uwagi na kiepską jakość oświetlenia, była niebezpieczna nawet przy działających latarniach.Petycja w sprawie oświetlenia dwóch przejść dla pieszych przy ulicy Szczecińskiej..

Na naszej ulicy wyłączane jest oświetlenie między 1 a 5 w nocy.

Strona główna; .. sprawy do załatwienia: .. Petycja_w_sprawie_budowy_kladki_przy_ul_Montazowej .. Petycja w sprawie remontu schodów przy Paganiniego 7, 9 i 15 oraz chodnika przy al.. Petycje.. Przedmiot petycji Petycja w sprawie budowy nawierzchni, oświetlenia i chodników na ulicy Tańskiego.. Zamieściłem krótkie sprawozdanie z zebrania tutaj.Petycja w sprawie budowy oświetlenia ulicznego na ulicach Twardowskiego, Guttmanna w Toszku.. 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r., o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 1429 tj. z późn.zm.). Liczą też, że na ich prośbę gospodarze Jasła zrobią oświetlenie ulicy.opublikowanie w Podmiotowej Stronie Biuletynu Informacji Publicznej - użytkowanych w Urzędzie wybranych numerów służbowych telefonów komórkowych, których użytkowanie może usprawnić komunikację z Urzędem.. Lampy uliczne wyłączane są o 24:00.. Prezydent miasta Warszawa Mieszkańcy ulicy 3-go Maja My niżej podpisani jesteśmy zaniepokojeni brakiem jakiegokolwiek oświetlenia na naszej ulicy.. Osiedle W związku z art. 5 ust.. Data złożenia petycji: 20.12.2016 r. Podmiot wnoszący petycję: Dane podmiotu składającego petycję zanonimizowano w związku z niewyrażeniem zgody na ich publikację (art. 8 ust..

Petycja w sprawie oświetlenia dwóch przejść dla pieszych przy ulicy Szczecińskiej.

(PDF, 188.1 KiB) Data ogłoszenia do BIP: 2019-12-11 .Petycja w sprawie Niewyrażenia zgody na noclegownię dla bezdomnych w budynku przy ul. Włókienniczej 16 Petycja w sprawie budowy oświetlenia w ul. Helskiej Petycja w sprawie budowy ulicy Wigierskiej i zabezpieczenie w budżecie Miasta na 2017 r. środków na ten celPismo w sprawie oświetlenia ulicy.. Po przeprogramowaniu światła gasną o północy na terenie całego Jastrzębia-Zdroju, a z wyliczeń miasta wynika, że taki zabieg pozwala oszczędzić miesięcznie 20 tys. zł.. W związku z faktem, iż pan Mikołaj Pawlak nieustannie kompromituje jeden z najważniejszych urzędów w RP, urząd Rzecznika Praw Dziecka proszę o poparcie mojej petycji w sprawie odwołania go z tego zaszczytnego stanowiska.Petycja w sprawie oświetlenia ulicy - mieszkańcy ul. Makowej Petycja w sprawie budowy oświetlenia - ul. Parczewska.. Petycja często utożsamiana jest z pismem z prośbą podpisaną przez wiele osób i skierowaną do urzędu.. Kategoria Infrastruktura i gospodarkaOświetlenie nocne w Jastrzębiu jest znacznie ograniczone.. 2020-05-21 15:59 Mateusz Fila: 210.9KB: Odpowiedź na petycję w sprawie ulicy Rzeczkowskiej.. uchwały).. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Pan Zdzisław Lis Jastrzębie, 27.11.. Numer petycji 3/2019.. Udzielono odpowiedzi: 11.06.2019: Montaż oświetlenia ulicznego na ulicy Szarej Proszą o remont zaledwie 90-metrowego odcinka drogi..

... Interpelacja w sprawie zalegania odpadów na ulicy Borowej w Piasecznie.

Ulica ta istnieje w ewidencji, jako ulica gminna i jest ważnym elementem komunikacyjnym w tej części Chotomowa.Chcą asfaltu i oświetlenia.. Bezpłatne porady prawne.. oraz art. 5 ust.. Skopiuj i wklej adres URL petycji do swojej wiadomości.. Restauracja Bazylia Budujemy dom w Murowańcu - Poradnik .. 2020-05-21 14:56Apelujemy do Pani Prezydent Anny Hetman o jak najszybsze przywrócenie nocnego oświetlenia miasta.. Przedmiot petycji Petycja w sprawie budowy nawierzchni, oświetlenia i chodników na ulicy Tańskiego.. Petycja w sprawie poprawy nawierzchni ulic na odcinku od ulicy Stoczni Gdańskiej do ulicy Promowej włącznie.. Oświetlenia wjazdu z ulicy Asfaltowej na ul. Karolina Iksińska Warszawa dn. 2007-09-26 Petycja w sprawie obwodnicy augustowskiej Proszę o zmianę trasy obwodnicy Augustowa, przechodzącą przez Dolinę Rospudy.. Moja petycja jest motywowana faktem, iż teren na którym ma być budowana obwodnica.Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego składasz petycję, ponieważ ludzie są bardziej skłonni podpisać, jeśli rozumieją, jak ważna jest sprawa.. - Apelujemy do Pani Prezydent Anny Hetman o jak najszybsze przywrócenie nocnego oświetlenia miasta .Petycja ulica Puchacza w sprawie oświetlenia.. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Załączniki.. Petycja w sprawie montażu oświetlenia przy ulicy Zielnej i Tymiankowej (PDF, 229.6 KiB) Data ogłoszenia do BIP: 2019-04-23 | Data wytworzenia informacji: 2019-04-23 Odpowiedź na petycję (PDF, 141.2 KiB) Data ogłoszenia do BIP: 2019-07-02 | Data wytworzenia informacji: 2019-07-02Petycja to oficjalna prośba skierowana do przełożonego, lub władz pisana w istotnej sprawie.. Kwalifikacja wojskowa.. Petycja w sprawie budowy .Petycja w sprawie zwiększenia bezpieczeństwa w okolicy Niepublicznego Przedszkola i Szkoły 4 Pory Roku w Cielu poprzez budowę chodnika wzdłuż drogi gminnej przy ul. Wszystko to w ramach oszczędności.. Ptaków LeśnychRady miasta stołecznego Warszawy z dnia 16 września 2004 roku w sprawie zaliczenia niektórych dróg w m.st. Warszawie do kategorii dróg gminnych, ulica Mydlarska została zaliczona do kategorii dróg gminnych w m.st. Warszawa (załącznik nr 13 do ww.. Petycja do prezydenta miasta.. Z tego filmu Rewolucja 100% LED - gmina Trzebielino - YouTube wynika, że można zainstalować oświetlenie LED, które zmniejsza zużycie energii.Rozbudowa oświetlenia ulicznego na ulicy bocznej Wiosennej dotyczy odcinka drogi od posesji nr 17 do skrzyżowania z ul. Rydułtowską przy stacji paliw LPG.Część oświetlenia tej ulicy, na odcinku od skrzyżowania z ulicą główną Wiosenną do posesji nr 19 została wykonana jeszcze w 1999 roku.Petycja w sprawie obwodnicy augustowskiej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt