Wniosek o darmowa sterylizacje kota
Opieka i rekonwalescencja po kastracji/sterylizacjio ochronie danych osobowych (Dz.U.. Nie chcesz mieć problemu z niechcianymi miotami swoich zwierzaków?. Formularze dostępne są w zakładach leczniczych, ukończenie przez zwierzę 6 miesiąca życia,Oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn.. Szacujemy, że dzięki temu zabiegom będzie mogło zostać poddanych nawet 2500 czworonogów - mówi Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy i dodaje - Ważna jest dla nas konsekwencja w podejmowanych przez nas działach na rzecz przeciwdziałania bezdomności zwierząt.. Kastracja psa: 320-420zł w zależności od wagi.. z 2016 r.„Wniosek właściciela o wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji psa/kota na koszt m.st. Warszawy w 2019 roku" .. Zabiegom sterylizacji czy kastracji powinny być poddane koty wolno żyjące, które wielu .Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 0050.Z.84.2017 Burmistrza Miasta Nowy Targ z dnia 23 maja 2017r.. Ceny te jednak wahają się w zależności od różnych czynników, takich jak na przykład czas trwania i przebieg zabiegu czy indywidualnych potrzeb zdrowotnych .Kastracja kota: od 120-190zł w zależności od leków (np. jaka narkoza).. W naszej akcji biorą udział lecznice weterynaryjne z całej Polski.. WNIOSEK O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA ZABIEGU KASTRACJI/STERYLIZACJI* PSA/KOTA*Akcja Sterylizacji - Marzec - Kwiecień 2020..

Wystarczy wypełnić i złożyć wniosek.

Wnioski należy składać w Wydziale Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miasta w Mysłowicach - ul. Plac Wolności 5, pok.. z 2016 r., poz. 922) Oświadczam, że zgłoszone przeze mnie do niniejszego wniosku o sfinansowanie sterylizacji/kastracji koty są kotami wolno żyjącymi* * niepotrzebne skreślićDofinansowanie zostanie udzielone na podstawie zapłaconej faktury lub rachunku za wykonaną usługę oraz po okazaniu wpisu w książeczce zdrowia zwierzęcia o dokonanym zabiegu lub okazaniu świadectwa lekarsko-weterynaryjnego o przeprowadzonym zabiegu.. Ratusz ogłosił listę lecznic, które biorą udział w programie.Masz kota lub psa?. Kastracja zwykle kosztuje mniej niż 100zł.. Udostępnij.. Formularze dostępne są w lecznicach oraz na podanej stronie .wykonanie standardowego zabiegu sterylizacji/kastracji w narkozie infuzyjnej, zapewnienie psu/kotu opieki pooperacyjnej do czasu wybudzenia psa/kota z narkozy, w tym podanie środka przeciwbólowego i antybiotyku, wizytę kontrolną, w siedzibie zakładu leczniczego dla zwierząt, obejmującą badanie kliniczne oraz zdjęcie szwów.Wydawanie wniosków o uzyskanie skierowania na zabieg STERYLIZACJI/KASTRACJI lub UŚPIENIE ŚLEPEGO MIOTU..

Rozpoczynamy akcję finansowania przez Miasto zabiegów sterylizacji i ...Darmowa sterylizacja psa i kota, jak również darmowa kastracja oraz darmowe czipowanie.

Ogólnie o AkcjiKserokopia aktualnego zaświadczenia o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych we wniosku dla potrzeb wynikających realizacji programu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.. Sterylizacja suki: 300-600zł w zależności od wagi.. Oni zrobią to za darmo.. Wniosek jest do pobrania >>> tutaj <<< oraz w Biurze Obsługi Klienta.„Wniosek właściciela o wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji psa/kota na koszt m.st. Warszawy w 2017 roku" .. Sterylizacja kotki: 250-300zł.. - Na zabiegi sterylizacji i kastracji zwierząt w 2018 przeznaczono kwotę 5000 zł.. W ramach realizacji ustawowego obowiązku zapewnienia opieki nad kotami wolno żyjącymi, zapraszamy opiekunów kotów wolno żyjących do składania wniosków o wykonanie zabiegu sterylizacji lub kastracji tych kotów.. Zbieramy zgłoszenia lecznic weterynaryjnych, które na bieżąco publikujemy na łamach strony internetowej Akcji.. 110 B. Zabieg wykonuje: Gabinet weterynaryjny MysLovet w Mysłowicach przy ulicy Dzierżonia 12.. Dziwne biały pies okocił się rudym kotem , nie było o tym na przyrodzie , czyli po .Nie masz pieniędzy na sterylizację kota?. Program dofinansowania rusza 1 lutego 2019..

Rejestracja jest całkowicie darmowa.Dla zachowania bezpieczeństwa zaleca się, aby koty dostarczane na zabieg i po zabiegu przewożone były w transporterach.

Formularze dostępne są w zakładach leczniczych,Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców wyczerpany został limit środków przeznaczonych w budżecie Miasta Poznania na przeprowadzenie akcji sterylizacji zwierząt właścicielskich w 2020 r. O kontynuacji naszej akcji będziemy Państwa informować na stronach www i w lokalnych mediach.. Organizacja kolejnej Akcji Sterylizacji już w trakcie!. 215) i uzyskaj dofinansowanie 50% kosztów zabiegu sterylizacji lub kastracji.. Mirela Mazurkiewicz 14.07.2018.. DARMOWA KASTRACJA/ STERYLIZACJA dla zwierząt właścicielskich oraz czipowanie.. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.. Wnioski o przeprowadzenie bezpłatnej sterylizacji można składać w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy w terminie do dnia 30.11.2019 r. Informacji udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki .Lecznice biorące udział w Akcji.. W ostatnich .Mysłowice!. Stolica ponownie finansuje sterylizację i kastrację psów i kotów..

Formularze dostępne są w zakładach leczniczych, okazanie dowodu tożsamości, okazanie dokumentu potwierdzającego prawo do zwierzęcia (np. książeczka zdrowia, paszport psa/kota),Aby skorzystać z bezpłatnej sterylizacji psa lub kota należy wypełnić w dwóch egzemplarzach wniosek o wykonanie zabiegu.

Od 6 stycznia 2017 r. gminy zyskają możliwość finansowania z własnych środków sterylizacji i kastracji zwierząt, w tym psów i kotów posiadających właścicieli.Wniosek o sterylizację lub kastrację kota wolno żyjącego .. Wszystko na koszt miasta, ale trzeba się spieszyć!Sterylizacja jest nieco droższa, jej cena waha się w graniach 150-300zł w zależności od płci i wagi kota oraz ceny użytych leków.. Poniżej wnioski do pobrania: Formularz wniosku o dofinansowanie - Przychodnia weterynaryjna, ul. Wyszyńskiego .W ubiegłym roku w ramach opieki nad wolno żyjącymi kotami zabiegom kastracji/sterylizacji podano 126 kotów wolno żyjących.. Cyt. "§ 12.Czytelniczka nie może zatrzymać Białej (tak ją roboczo nazwała), bo sama ma już dwa koty i psa.. Zgłoś się do Biura Zieleni Miejskiej w Urzędzie Miasta Kutno (pok.. Po blisko roku przerwy, spowodowanej rozstrzygnięciem nadzorczym wojewody mazowieckiego, bezpłatne zabiegi można wykonywać w lecznicach weterynaryjnych.Po roku przerwy w Warszawie znowu można za darmo wysterylizować, wykastrować i zaczipować psa lub kota.. Aby znaleźć przychodnię z Państwa okolicy, prosimy wybrać województwo z listy poniżej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt