Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa ostrołęka
Siedziba urzędu znajduje się pod adresem Korczaka 4.. Mazowiecki Oddział Regionalny.. Poprzednim prezesem ARiMR był Tomasz Nowakowski.Za dwa tygodnie, 19 października, ruszy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nabór wniosków o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów".. Przejdź do profilu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w serwisie Facebook; Przejdź do profilu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w serwisie Twitter; .. Ostrołęka, 07-410.. Podpisano porozumienie o współpracy Państwowej Straży Pożarnej i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasiła nabór wniosków o przyznanie pomocy na "Premie dla młodych rolników" Kategoria: Aktualności PROW 2014 - 2020 Wnioski można składać od 29 czerwca do 30 lipca 2018 r. w oddziałach regionalnych ARiMR.20 dostępnych ofert: Agencja Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa.. ARiMR została wyznaczona przez Rząd RP do pełnienia roli akredytowanej agencji płatniczej.W latach 2016 - 2017 Zastępca Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.. Praca: Inżynier oprogramowania (m/k), Główny Specjalista, Analityk ds. IT (m/k) i inne na stronie Indeed.com10 czerwca 2020 roku w siedzibie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbyło się spotkanie nadbryg..

Premier Donald Tusk odwołał go na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Stanisława Kalemby.

Andrzeja Bartkowiaka, komendanta głównego PSP z Tomaszem Nowakowskim, prezesem ARiMR.. Powiat: Ostrołęcki.. Od czerwca 2017 r. do 7 października 2020 r. Halina Szymańska pełniła funkcję Szefa Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy.. Praca: Analityk ds. IT (m/k), Starszy specjalista (m/k), Inżynier oprogramowania (m/k) i inne na stronie Indeed.comDo 12 lipca 2017 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wypłaciła rolnikom 14,574 mld zł, czyli 99,77 proc. szacowanej do wypłaty puli środków na płatności bezpośrednie za .Tomasz Kołodziej nie jest już prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.. 29 769 41 43.Konferencja on-line Agencji Płatniczych Państw Członkowskich Grupy Wyszehradzkiej oraz Chorwacji i Rumunii 21-22 października 2020 r.,.. Halina Szymańska Prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaPoniżej znajdą Państwo dane teleadresowe dotyczące Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz godziny jej urzędowania.. Wszelką korespondencję należy kierować na kod pocztowy 07-409 Ostrołęka.W strukturze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydzielone zostały Centrala, 16 oddziałów regionalnych oraz 314 biur powiatowych.. Od 26 października będzie można składać wnioski w ramach programu „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój", który skierowany jest do dwóch grup beneficjentów.8 dostępnych ofert: Agencja Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa..

ARiMR został powołany przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej do działania jako akredytowana agencja płatnicza.

Pomoc, jaką mogą otrzymać rolnicy decydujący się na wspólne działanie, wynosi nawet 100 tys. euro rocznie.Pomorskie „pezety" Prokuratury Krajowej oskarżyły 29 członków gangu, który wyłudził 128 mln zł dofinansowania z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gdyni.. Województwo: MazowieckieOd 9 do 30 września 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19.. Wsparcie finansowane jest z PROW na lata 2014-2020.Do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotarły informacje, że rolnicy z różnych regionów Polski (w tym powiatu ostrołęckiego) otrzymują pisma, opatrzone logotypem łudząco podobnym do logotypu ARiMR, w których anonimowy autor zachęca do wpłacania pieniędzy na podany numer konta bankowego, w celu otrzymania dopłat bezpośrednich.W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników zmieniasię zasady przyjęć interesantówAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) została utworzona w 1994 r. W celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich..

Oszuści założyli fikcyjną grupę producencką, która oficjalnie zajmowała się uprawą i przetwórstwem marchwi.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

"Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej i zapewnia pomoc ze środków krajowych.. Aby ułatwić beneficjentom dotarcie do naszych placówek, do każdej z nich dołączona został mapka dojazdu.. Poniżej znajdują się adresy oraz numery telefonów naszych siedzib.. Praca: Główny Specjalista, Starszy specjalista (m/k), Radca prawny (m/k) i inne na stronie Indeed.comSześć osób z pozytywnym wynikiem testów na Sars-CoV-2 w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Białymstoku.. Zapraszamy do kontaktowania się z nami również za pośrednictwem poczty elektronicznej.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział Mazowiecki-Ostrołęka Kategoria: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Lokalizacja.. Biuro powiatowe" ma swoją siedzibę w miejscowości Ostrołęka w województwie mazowieckim.. Serdecznie .Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa September 15 · „Koło ARiMR - w sercu wsi" - KGW, ogłaszamy ogólnopolski konkurs z etapami wojewódzkimi i zapraszamy Was do udziału!. Adres: Korczaka 4, 07-409 Ostrołęka.. ARiMR została wyznaczona przez Rząd RP do pełnienia roli akredytowanej agencji płatniczej.Halina Szymańska zna specyfikę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdyż w latach 2006-2008 zarządzała oddziałem regionalnym na Pomorzu Zachodnim, a po objęciu władzy przez .Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wesprze małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny..Komentarze

Brak komentarzy.