Sprawozdanie z inauguracji nowego roku szkolnego
Szczególnie serdecznie witam najmłodszych 5 latków oraz pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją edukację.. Autor admin Opublikowano 29/08/2018.. W kościele św. Rocha celebrował ją abp Tadeusz Wojda .Do zawierzenia Bogu trudu pracy wychowawczej i formacyjnej zachęcał w kościele pw. św. Rocha w Białymstoku abp Tadeusz Wojda.. Godz. 15.30 - spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.. Także podczas tego rozpoczęcia nie zabrakło Eucharystii.Narady z dyrektorami szkół i przedszkoli przed inauguracją nowego roku szkolnego W minionym tygodniu przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Łodzi i jego delegatur spotkali się z dyrektorami szkół oraz innych placówek oświatowych z Łodzi i województwa.Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO i Społecznego Gimnazjum nr 3 STO odbędzie się 4 września 2017r.. Załącznik Wielkość; List MEN z okazji nowego roku 2020_2021.pdf: 617.18 KB .3 WRZEŚNIA - INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. Tematyka Formy realizacji Termin Odpowiedzialni 1.. Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole.Informujemy, że rozpoczecie roku szkolnego 2020/2021 nastąpi we wtorek 1 wrzesnia br.. W tym roku uroczystość została przygotowana przez uczniów klas trzecich.Inauguracja roku szkolnego Podobne tematy.. lejny rok szkolny.1 PRZEMÓWIENIE PODCZAS INAUGURACJI ROKU SZKOLNEGO 3 WRZEŚNIA SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIECZY Witam serdecznie wszystkich gości, Nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców na inauguracji roku szkolnego 2012/2013..

Inauguracja nowego roku szkolnego 2013/2014 - 02.09.2013.

Bardziej szczegółowoRok szkolny 2012/2013 będzie „Rokiem bezpiecznej szkoły" - napisała minister edukacji Krystyna Szumilas w specjalnym liście, zamieszczonym na stronie ministerstwa, do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji inauguracji nowego roku szkolnego.Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej zainaugurowała 17. już rok akademicki.. Sprawozdanie z inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 .. która od bieżącego roku szkolnego zmienia swoją strukturę, bowiem w wyniku reformy edukacji od roku szkolnego 2017/2018 zostaje przekształcona w Szkołę Podstawową a Gimnazja zostają wygaszane.. Sprawozdanie Z uroczystości Pasowania na Gimnazjalistę.. W związku z dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 trzeba było odejść od dotychczasowej formy inauguracji.INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. W inauguracji 2 września uczestniczył także wicewojewoda Karol Młynarczyk.. Wojewódzkie uroczystości z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego rozpoczęły się od mszy św. w Kościele pw.Miejski początek roku szkolnego 2020 to oprócz przemówień również Msza św. okazji miejskiej inauguracji nowego roku szkolnego..

Inauguracja nowego roku 01.09. szkolnego 2014/2015 Rocznica wybuchu II wojny .

Małgorzata Radziejewska Wydarzenia Wrzesień 2, 2019.. Bronisława Zamojdzina w KarolewieKurator oświaty Grzegorz Wierzchowski powitał nowy rok szkolny wspólnie ze społecznością Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.. 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2020/2021.. Drugie rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w nowej siedzibie szkół przy ulicy Nowowiejskiego 2A w Płocku tradycyjnie rozpoczęło się nabożeństwem w szkolnej kaplicy pod przewodnictwem Jego Ekscelencji .Tymi słowami Pani Dyrektor rozpoczęła nowy rok szkolny 2020/21.. Życzyła pedagogom dużo sił oraz satysfakcji z wykonywanej pracy i uczniom licznych sukcesów.. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do .Inauguracja nowego roku szkolnego z udziałem kierownictwa MEN.. W piątek 12 października, po 5 godzinie lekcyjnej Odbyło się Oficjalne pasowanie na Gimnazjalistę.. Wysłane przez PretoriaSPK w 31 Sierpień, 2020 - 18:35.. Klasy pierwsze technikum i branżowej szkoły I stopnia zapraszamy do sali gimnastycznej na godz. 8.30, natomiast pozostałe klasy zainaugurują nowy rok szkolny spotkaniami z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych o godz. 9.00.Inauguracja nowego roku szkolnego poprzedzona była uroczystą mszą świętą w Kościele Świętego Krzyża w Kielcach.Gospodarze i zaproszeni goście skierowali wiele ciepłych słów w stronę środowiska oświatowego oraz zwrócili uwagę na szczególną sytuację sanitarną towarzyszącą nauce w roku szkolnym 2020/2021.ŻYCZENIA MINISTRA EDUKACJI Z OKAZJI INAUGURACJI NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ..

Pani Dyrektor zwróciła uwagę, że każdy rok to nowe wyzwania.Inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021.

Rekrutacja na staże i praktyki zawodowe w wakacje 2017 roku; Sprawozdanie finansowe za rok 2018 -Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych im.. Pewnie niektórym ten dzień nie wyda się .Inauguracja Nowego Roku Szkolnego Opublikowano: Wrzesień 1, 2011 autor Administrator Nowy rok szkolny 2011/12 w Zespole Szkół nr 1 rozpoczął się o godzinie 8 Mszą w Kościele Parafialnym w Dukli, Następnie na sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel.Zadanie: sprawozdanie z rozpoczęcia roku szkolnego Rozwiązanie: w dniu 1 września 2011 w naszej szkole rozpoczął się rok szkolny 20011 2012 uroczystą Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mam zaszczyt powitać wszystkich na uroczystości z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. W programie imprezy znalazły się konkurencje lekkoatletyczne:W tym roku zrezygnowano z diecezjalnej inauguracji nowego roku szkolnego w szczecińskiej Bazylice Archikatedralnej.. Następnie serdecznie powitała nauczycieli, uczniów, a szczególnie gorąco wychowanków z klas „0" i k I. Main MenuSprawozdanie z Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego.. Nim przejdę do omówienia organizacji Nowego Roku .Tematyka zebrania: organizacja nowego roku szkolnego, wymagania edukacyjne, podręczniki..

WSPS uruchomiła bowiem od tego roku szkolnego Akademickie Liceum Ogólnokształcące.

Dziś, 1 września Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski wziął udział w ogólnopolskim rozpoczęciu roku szkolnego.. Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku.. Kościół św. Rocha - msza św. z okazji miejskiej inauguracji nowego roku szkolnego (zdjęcia) Miejski początek roku szkolnego 2020 to oprócz przemówień również .Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów naszej szkoły była niecodzienna, bowiem odbyła się po raz pierwszy w dwóch placówkach: klasy „0" i nauczanie zintegrowane w budynku Szkoły Podstawowej nr 1, natomiast klasy 4-7 i oddziały gimnazjalne w budynku dawnego gimnazjum.. Wspólnie z nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w mszy św. rozpoczynającej nowy rok szkolny.Sprawozdanie z rozpoczęcia roku szkolnego Dnia 3 września 2012 roku o godzinie 8.00 w budynku Zespołu Szkól nr 43 w Warszawie nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2012/2013 dla uczniów naszego Gimnazjum.. Emilii Sczanieckiej w Pniewach nauczyciele wychowania fizycznego po raz kolejny zorganizowali Inauguracje Sportowego Roku Szkolnego dla wszystkich chętnych uczniów.. Uroczystość była nietypowa nie tylko ze względu na panującą sytuację epidemiczną.. Czytaj więcej o: 4 września 2019 r. - zebranie z rodzicamiRok szkolny 2013/2014.. Eucharystię koncelebrowali ks. dr Bogdan Skłodowski oraz ks. Leszek Jakoniuk - dyrektor i wicedyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii .Nowy rok szkolny 2020.. We wtorek 2 września uczniowie wrócili do szkoły po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej.. W szkołach katolickich Msze Święte wpisane są w rytm ich życia.. Miał on zupełnie inny przebieg niż w poprzednich latach.. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Mechanicznych im.. Godz. 15.00 - spotkane z dyrekcją szkoły w domu kultury w Żarnowcu.. Co ciekawe, podczas wydarzenia studentom towarzyszyli licealiści..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt